DAISY DAYS

Wasza ulubiona impreza na pszczyńskim rynku – DAISY DAYS. W tym roku będzie można podziwiać jej jedenastą odsłonę.
Jest to impreza łącząca pod jedną marką różne formy aktywności artystyczno-kulturalnej mające związek z osobą Księżnej Daisy, jej działalnością i ulubionymi zajęciami.
DAISY DAYS to wydarzenie organizowane przez Urząd Miejski w Pszczynie przy współpracy z Pszczyńskim Centrum Kultury i Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, które na stałe wpisało się w pszczyński kalendarz w majowy weekend poprzedzający Dzień Matki.

DAISY DAYS składają się z kilkunastu wydarzeń, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie:
– OGRODY DAISY to wystawa aranżacji ogrodowych i kiermasz roślin organizowane we współpracy ze szkółkarzami z regionu południowej Polski oraz pod honorowym patronatem Związku Szkółkarzy Polskich
– MAJÓWKA KONNA w pszczyńskim parku gromadzi mnóstwo wielbicieli jeździectwa. Co roku jeźdźcy paradują także po ulicach Pszczyny. Rozgrywane są również trzy konkurencje: dwie dla jeźdźców i jedna dla zaprzęgów.
– KSIĄŻĘCA GRA MIEJSKA obchodzi w tym roku 16 urodziny. To jedna z najstarszych gier miejskich w Polsce, która co roku zaskakuje nowymi tematami.
– FESTIWAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – wzdłuż ulicy Piastowskiej organizacje pozarządowe z terenu gminy Pszczyna prezentują swoją działalność i dorobek.
– KONCERTY plenerowe na rynku


DO ROZPOCZĘCIA WYDARZENIA POZOSTAŁO

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Rynek

Lokalizacja

Rynek
Rynek, 43-200 Pszczyna

Data

maj 24 - 26 2024
Urząd Miejski w Pszczynie /

Organizator

Urząd Miejski w Pszczynie /
Telefon
32 449 39 43
E-mail
pszczyna@pszczyna.pl
Strona internetowa
http://www.pszczyna.pl
Kod QR
Skip to content